Dobrý den,
Mám jen malý dotaz...Nainstaloval jsem si ROM 6.5 (Verze 2.17.707., jiná na můj telefon nefunguje, takže nevím jestli někdo tuto verzi má a poradí mi) a vše funguje bez problému, akorát úvodní obrazovka mě trápí. Pokaždé když kliknu na rychlé zobrazení spuštěných programu v horním panelu a následně kliknu zpět na úvodní obrazovku hodiny se posunou o hodinu dozadu a následně se přetočí na správný čas+ještě poskočí minuta...navíc pod hodinami se mi ukazuje úplně jiná teplota než ta která je v okně s počasím...
Nevíte čím to je? jak se tohoto neduhu zbavit? hodiny mi až tak nevadí spíš to nesprávné ukazovaní teploty...Díky moc za rady...
Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5
-
Mezek
- častý přispěvatel

- Posts: 250
- Joined: Wed Dec 03, 2008 10:10
- Zařízení: HTC HD, HD2
- Location: Plzeň
Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5
Hodiny se řeší například zde .
Přetačející se hodiny a špatné zobrazování teploty ve WM 6.5
Pocasie tu : http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... asie+na+D2" onclick="window.open(this.href);return false;
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

