Zdravím,
hodil sem si do MDA Compact V novou ROM, ale ta se snaží pořád připojovat na internet (neustále vyskakuje že se nemůže připojit). S telefonem se nedá nic dělat, například pokud otevře Start tak to trvá cca 10 sekund (nejspíše kvůli tomu jak se snaží připojit na net). Nemáte někdo tip čím by to mohlo být a jak se toho zbavit?
Edit:// Jedná se o ROM: Optimal Champious 28008 STANDARD
Link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=573896" onclick="window.open(this.href);return false;
Neustálé připojování na internet
Neustálé připojování na internet
no ja na tvojom mieste,by som určite hľadal nejakú inú ROM/chyba bude na 99% tam/
Totiž sú také prípady,keď ich vyskúšaš aspoň 2-3,kým ti bude všetko šlapať,podľa tvojich predstáv.
Aj u mňa je toto druhá 6.5,kým všetko ladilo
edit:skús ešte iné Radio
Totiž sú také prípady,keď ich vyskúšaš aspoň 2-3,kým ti bude všetko šlapať,podľa tvojich predstáv.
Aj u mňa je toto druhá 6.5,kým všetko ladilo
edit:skús ešte iné Radio
Neustálé připojování na internet
No jen za poslední 2 týdny prošlo mojim MDAčkam nejméně 6 ROMek... Nejvíce mi vyhovovala EnergyROM, ale zistil sem že pokud vypnu HTC sense a nainstaluju SPB MS tak mi nejdou posílat zprávy (ukáže se že SMS byla odeslána, dá se do složky Outbox, ale příjemci nepříjde - u jiných ROMek tato chyba není).
Neustálé připojování na internet
skúšal si už ofiko od HTC?
http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... t=sd&cat=2" onclick="window.open(this.href);return false;
k nej máš aj lokalizáciu
http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
A vraj sú dobré Duttyho ROMky
....|ROM|NOV 17|Duttys Topaz Leo Holy Grail R3|CE 5.2.21876.5.0.72|HTC SENSE 2.5||ONLINE|
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=579076" onclick="window.open(this.href);return false;
info:
http://htcpedia.com/dutty_s_topaz_sense ... z-rom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... t=sd&cat=2" onclick="window.open(this.href);return false;
k nej máš aj lokalizáciu
http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
A vraj sú dobré Duttyho ROMky
....|ROM|NOV 17|Duttys Topaz Leo Holy Grail R3|CE 5.2.21876.5.0.72|HTC SENSE 2.5||ONLINE|
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=579076" onclick="window.open(this.href);return false;
info:
http://htcpedia.com/dutty_s_topaz_sense ... z-rom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
