Neustálé připojování na internet

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Thu Jun 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Contact:

Neustálé připojování na internet

Post by Pacik »

Zdravím,
hodil sem si do MDA Compact V novou ROM, ale ta se snaží pořád připojovat na internet (neustále vyskakuje že se nemůže připojit). S telefonem se nedá nic dělat, například pokud otevře Start tak to trvá cca 10 sekund (nejspíše kvůli tomu jak se snaží připojit na net). Nemáte někdo tip čím by to mohlo být a jak se toho zbavit?

Edit:// Jedná se o ROM: Optimal Champious 28008 STANDARD
Link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=573896" onclick="window.open(this.href);return false;
franco
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Fri Nov 27, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD2

Neustálé připojování na internet

Post by franco »

no ja na tvojom mieste,by som určite hľadal nejakú inú ROM/chyba bude na 99% tam/
Totiž sú také prípady,keď ich vyskúšaš aspoň 2-3,kým ti bude všetko šlapať,podľa tvojich predstáv.
Aj u mňa je toto druhá 6.5,kým všetko ladilo :wink:

edit:skús ešte iné Radio
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 118
Joined: Thu Jun 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Contact:

Neustálé připojování na internet

Post by Pacik »

No jen za poslední 2 týdny prošlo mojim MDAčkam nejméně 6 ROMek... Nejvíce mi vyhovovala EnergyROM, ale zistil sem že pokud vypnu HTC sense a nainstaluju SPB MS tak mi nejdou posílat zprávy (ukáže se že SMS byla odeslána, dá se do složky Outbox, ale příjemci nepříjde - u jiných ROMek tato chyba není).
franco
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Fri Nov 27, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD2

Neustálé připojování na internet

Post by franco »

skúšal si už ofiko od HTC?
http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... t=sd&cat=2" onclick="window.open(this.href);return false;
k nej máš aj lokalizáciu
http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
A vraj sú dobré Duttyho ROMky
....|ROM|NOV 17|Duttys Topaz Leo Holy Grail R3|CE 5.2.21876.5.0.72|HTC SENSE 2.5||ONLINE|
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=579076" onclick="window.open(this.href);return false;
info:
http://htcpedia.com/dutty_s_topaz_sense ... z-rom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest