Ahoj, nemáte někdo vyzkoušený postup jak namapovat na dlouhý stisk tlačítka send rotaci displeje?
Po úpravě v HKLM sice vidím v setinngs buttons nabídku rotate screen, ale není na výběr žádné tlačítko.
Díky za radu.
Rotace displeje tlačítkem send
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Rotace displeje tlačítkem send
Na mapování tlačítek je nejlepší AEButtonPlus
-
fido_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 231
- Joined: Sat Nov 15, 2008 15:07
- Zařízení: IP4 16GB
- Location: Praha
Rotace displeje tlačítkem send
Presne jak pise Milan. Rotaci uz ma v sobe, muzes si ji dat na jakekoli tlacitko a i si urcit uhel otoceni.
Rotace displeje tlačítkem send
AEButtonPlus znám, ale stačilo by mi pouze toto tlačítko a přišlo mi zbytečné kvůli tomu instalovat další program.
Na Diamondu2 jsem tuto funkci používal a mám dojem, že jsem někde na XDA viděl, že nějaká cooked ROM to umí.
Na Diamondu2 jsem tuto funkci používal a mám dojem, že jsem někde na XDA viděl, že nějaká cooked ROM to umí.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
