Rotace displeje tlačítkem send

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Tue Aug 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Location: Tábor

Rotace displeje tlačítkem send

Post by dada09 »

Ahoj, nemáte někdo vyzkoušený postup jak namapovat na dlouhý stisk tlačítka send rotaci displeje?
Po úpravě v HKLM sice vidím v setinngs buttons nabídku rotate screen, ale není na výběr žádné tlačítko.
Díky za radu.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Rotace displeje tlačítkem send

Post by Milan Pištělka »

Na mapování tlačítek je nejlepší AEButtonPlus
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 231
Joined: Sat Nov 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Location: Praha

Rotace displeje tlačítkem send

Post by fido_cz »

Presne jak pise Milan. Rotaci uz ma v sobe, muzes si ji dat na jakekoli tlacitko a i si urcit uhel otoceni.
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Tue Aug 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Location: Tábor

Rotace displeje tlačítkem send

Post by dada09 »

AEButtonPlus znám, ale stačilo by mi pouze toto tlačítko a přišlo mi zbytečné kvůli tomu instalovat další program.
Na Diamondu2 jsem tuto funkci používal a mám dojem, že jsem někde na XDA viděl, že nějaká cooked ROM to umí.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest