úpravy registrů
úpravy registrů
edit: vlákno s návody jak a kde upravit registry
-
Vegan
- častý přispěvatel

- Posts: 180
- Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
- Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
- Location: Moravska placka (Hana)
odemčení registrů
Myslim ze odemikani se delalo snad jen u Smartfounu. Ja teda na HD2 a ani nikdy v minulosti na Aximu registry neodemikal. Edituju je pres resco exploler
odemčení registrů
Naistaloval jsem ten Resco, ale nikde jsem to editování registrů nenašel.
Pod čím to tam je ? Pls
Pod čím to tam je ? Pls
-
ospaly_muflon
- přispěvatel

- Posts: 119
- Joined: Fri Mar 20, 2009 22:54
- Zařízení: HTC Touch Pro 2
odemčení registrů
Do Resca nutno stáhnout přímo z programů Registry Editor plugin (menu Options - Add-ins - Install Registry editor addon), pak bude možné přístup do registrů z úrovně výběru zařízení a ostatních složek.
Totéž zvládá bezplatný Total Commander přímo v základní instalaci nebo freewarové bezplatné aplikace typu PHM Registry Editor a mnoho jiných
Totéž zvládá bezplatný Total Commander přímo v základní instalaci nebo freewarové bezplatné aplikace typu PHM Registry Editor a mnoho jiných
odemčení registrů
Staženo a asi i naistalováno, ale furt to tam nemůžu najít.
V total com. to taky nemůžu najít a to na mě mluví česky.
V total com. to taky nemůžu najít a to na mě mluví česky.
odemčení registrů
v total com. "\\Moduly/registry" a tam je snad všechno
odemčení registrů
Děkuji za radu, ale žádný moduly jsem tam nenašel. Dobrou
odemčení registrů
složka "\\Moduly" na interní paměti
-
ospaly_muflon
- přispěvatel

- Posts: 119
- Joined: Fri Mar 20, 2009 22:54
- Zařízení: HTC Touch Pro 2
odemčení registrů
Total Commander:
spusť, klikni na tlačítko zpětného lomítka \ vpravo nahoře, dostaneš se na nejvyšší úroveň složek (http://force17.net/temp/tc01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde máš \\Plugins nebo v české verzi \\Moduly (http://force17.net/temp/tc02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
rozklikneš, zde budeš mít "Registry", rozklikneš a jsi v klíčích registrů (http://force17.net/temp/tc03.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
Resco Explorer:
spusť, klikni na pravou soft klávesu - Menu (http://force17.net/temp/re01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde jsou Options (Možnosti) a Add-In (česky patrně Doplňky) (http://force17.net/temp/re02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
A zde si buď aktivuj nebo stáhni "My registry"
přístup je pak opět z nejvyšší úrovně menu stejně jako do kterékoliv jiné složky (http://force17.net/temp/re04.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
spusť, klikni na tlačítko zpětného lomítka \ vpravo nahoře, dostaneš se na nejvyšší úroveň složek (http://force17.net/temp/tc01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde máš \\Plugins nebo v české verzi \\Moduly (http://force17.net/temp/tc02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
rozklikneš, zde budeš mít "Registry", rozklikneš a jsi v klíčích registrů (http://force17.net/temp/tc03.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
Resco Explorer:
spusť, klikni na pravou soft klávesu - Menu (http://force17.net/temp/re01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde jsou Options (Možnosti) a Add-In (česky patrně Doplňky) (http://force17.net/temp/re02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
A zde si buď aktivuj nebo stáhni "My registry"
přístup je pak opět z nejvyšší úrovně menu stejně jako do kterékoliv jiné složky (http://force17.net/temp/re04.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
úpravy registrů
jsou tam! Diky
Who is online
Users browsing this forum: Amazon [Bot], Seznam.cz and 1 guest

