úpravy registrů

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

úpravy registrů

Post by anawarr »

edit: vlákno s návody jak a kde upravit registry
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

odemčení registrů

Post by Vegan »

Myslim ze odemikani se delalo snad jen u Smartfounu. Ja teda na HD2 a ani nikdy v minulosti na Aximu registry neodemikal. Edituju je pres resco exploler
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Fri Dec 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

odemčení registrů

Post by spacirv »

Naistaloval jsem ten Resco, ale nikde jsem to editování registrů nenašel.
Pod čím to tam je ? Pls
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Fri Mar 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

odemčení registrů

Post by ospaly_muflon »

Do Resca nutno stáhnout přímo z programů Registry Editor plugin (menu Options - Add-ins - Install Registry editor addon), pak bude možné přístup do registrů z úrovně výběru zařízení a ostatních složek.
Totéž zvládá bezplatný Total Commander přímo v základní instalaci nebo freewarové bezplatné aplikace typu PHM Registry Editor a mnoho jiných
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Fri Dec 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

odemčení registrů

Post by spacirv »

Staženo a asi i naistalováno, ale furt to tam nemůžu najít.
V total com. to taky nemůžu najít a to na mě mluví česky.
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

odemčení registrů

Post by jirkam »

v total com. "\\Moduly/registry" a tam je snad všechno
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Fri Dec 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

odemčení registrů

Post by spacirv »

Děkuji za radu, ale žádný moduly jsem tam nenašel. Dobrou
jirkam
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Dec 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Location: Pardubice

odemčení registrů

Post by jirkam »

složka "\\Moduly" na interní paměti
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Fri Mar 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

odemčení registrů

Post by ospaly_muflon »

Total Commander:
spusť, klikni na tlačítko zpětného lomítka \ vpravo nahoře, dostaneš se na nejvyšší úroveň složek (http://force17.net/temp/tc01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde máš \\Plugins nebo v české verzi \\Moduly (http://force17.net/temp/tc02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
rozklikneš, zde budeš mít "Registry", rozklikneš a jsi v klíčích registrů (http://force17.net/temp/tc03.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)

Resco Explorer:
spusť, klikni na pravou soft klávesu - Menu (http://force17.net/temp/re01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
zde jsou Options (Možnosti) a Add-In (česky patrně Doplňky) (http://force17.net/temp/re02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
A zde si buď aktivuj nebo stáhni "My registry"
přístup je pak opět z nejvyšší úrovně menu stejně jako do kterékoliv jiné složky (http://force17.net/temp/re04.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;)
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Fri Dec 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

úpravy registrů

Post by spacirv »

jsou tam! Diky
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest