hezký dárek
HD2 - Hard-SPL
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
HD2 - Hard-SPL
HARD - SPL na HD2 bude uvolněn, možná ještě dnes
, více zde : http://wmpoweruser.com/?p=11555" onclick="window.open(this.href);return false;,
hezký dárek
hezký dárek
HD2 - Hard-SPL
Ja uz na nej cekam jako na smilovani bozi. Ale kdyz koukne clovek na XDA, tak vse je zatim v testovani a kdy ho uvolni se poradne nevi.
HD2 - Hard-SPL
A proc cekas - jeste k tomu jak na smilovani ? Vzdyt fleshovat muzes horem dolem - horsi vec je ze neni poradne cim , ale to uz je jina otazka .... 
HD2 - Hard-SPL
No pres tu Gold card se me moc nechce a mam navic brandovanej od T-Mobile, tak toho moc neflashnu. Spis bych nejakou Energy ci ROMeoS /i kdyz dela jen pro HTC s HW klavesnici/ 
HD2 - Hard-SPL
Pres Gold je to zcela jednoduche a bez problemu , navic ani neporusis puvodni spl ... no hlavne ale zadna rom na flashnuti krom originalu neni ..... nejserioznejsi s tech co tam presuntuji "soon" a podobne nesmysly je l3v5y .... od toho jedineho se da cekat neco smysluplneho - ostatni jsou jen bastlici ....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

