HD2 - Hard-SPL

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

HD2 - Hard-SPL

Post by jacek »

HARD - SPL na HD2 bude uvolněn, možná ještě dnes :tlem: , více zde : http://wmpoweruser.com/?p=11555" onclick="window.open(this.href);return false;,
hezký dárek :-D
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Fri Jan 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HD2 - Hard-SPL

Post by hudyss »

Ja uz na nej cekam jako na smilovani bozi. Ale kdyz koukne clovek na XDA, tak vse je zatim v testovani a kdy ho uvolni se poradne nevi.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Fri Feb 09, 2007 14:32
Contact:

HD2 - Hard-SPL

Post by mvp »

A proc cekas - jeste k tomu jak na smilovani ? Vzdyt fleshovat muzes horem dolem - horsi vec je ze neni poradne cim , ale to uz je jina otazka .... :-)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Fri Jan 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HD2 - Hard-SPL

Post by hudyss »

No pres tu Gold card se me moc nechce a mam navic brandovanej od T-Mobile, tak toho moc neflashnu. Spis bych nejakou Energy ci ROMeoS /i kdyz dela jen pro HTC s HW klavesnici/ :tlem:
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Fri Feb 09, 2007 14:32
Contact:

HD2 - Hard-SPL

Post by mvp »

Pres Gold je to zcela jednoduche a bez problemu , navic ani neporusis puvodni spl ... no hlavne ale zadna rom na flashnuti krom originalu neni ..... nejserioznejsi s tech co tam presuntuji "soon" a podobne nesmysly je l3v5y .... od toho jedineho se da cekat neco smysluplneho - ostatni jsou jen bastlici ....
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest