Start Menu WM 6.5

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 256
Joined: Tue Dec 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Location: Usti nad Labem

Start Menu WM 6.5

Post by marek1 »

Jak udelat to aby scrollovani ve Start Menu bylo rychlejsi ?

Dik za tip.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Start Menu WM 6.5

Post by Jiří Hrma »

Já na WVGA displejích používám tuhle úpravu, se kterou je skrolování o něco rychlejší než při klasickém vzhledu, a tohle uspořádání mi maximálně vyhovuje.
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 256
Joined: Tue Dec 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Location: Usti nad Labem

Start Menu WM 6.5

Post by marek1 »

hm, takze je to spatnou otimalizaci v danne ROM, ze je to tak pomale scrollovani ?

Jirko to tvoje rozmisteni jsem pouzival nejaky cas a moc mi nevyhovovalo, bylo tam malo ikon na plose.
Kdyby ten seznam byl v mensich radkach tak by to bylo asi lepsi.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 15, 2009 12:57) --

Nejde nekde v registrech zmenit rychlost scrollovani ???
Pavel Niderle
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Sat Jun 06, 2009 13:41
Zařízení: HTC diamond 2

Start Menu WM 6.5

Post by Pavel Niderle »

Dej si tuto ROM a nebudeš litovat. Je rychlá a zatím nejlepší, co jsem měl. Mám cca 1,5 měsíce.

RUU_Duttys_Topaz_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R1_LP
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Start Menu WM 6.5

Post by nosferatak »

Používám taktéž od Duttyho ale R6 a dohral jsem tam češtinu a absolutně paráda. Rychlá a stabilní.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest