Jak udelat to aby scrollovani ve Start Menu bylo rychlejsi ?
Dik za tip.
Start Menu WM 6.5
Start Menu WM 6.5
Já na WVGA displejích používám tuhle úpravu, se kterou je skrolování o něco rychlejší než při klasickém vzhledu, a tohle uspořádání mi maximálně vyhovuje.
-
marek1
- častý přispěvatel

- Posts: 256
- Joined: Tue Dec 12, 2006 9:06
- Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
- Location: Usti nad Labem
Start Menu WM 6.5
hm, takze je to spatnou otimalizaci v danne ROM, ze je to tak pomale scrollovani ?
Jirko to tvoje rozmisteni jsem pouzival nejaky cas a moc mi nevyhovovalo, bylo tam malo ikon na plose.
Kdyby ten seznam byl v mensich radkach tak by to bylo asi lepsi.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 15, 2009 12:57) --
Nejde nekde v registrech zmenit rychlost scrollovani ???
Jirko to tvoje rozmisteni jsem pouzival nejaky cas a moc mi nevyhovovalo, bylo tam malo ikon na plose.
Kdyby ten seznam byl v mensich radkach tak by to bylo asi lepsi.
-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 15, 2009 12:57) --
Nejde nekde v registrech zmenit rychlost scrollovani ???
-
Pavel Niderle
- přispěvatel

- Posts: 63
- Joined: Sat Jun 06, 2009 13:41
- Zařízení: HTC diamond 2
Start Menu WM 6.5
Dej si tuto ROM a nebudeš litovat. Je rychlá a zatím nejlepší, co jsem měl. Mám cca 1,5 měsíce.
RUU_Duttys_Topaz_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R1_LP
RUU_Duttys_Topaz_WM6.5_Leo_Holy_Grail_R1_LP
-
nosferatak
- přispěvatel

- Posts: 51
- Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
- Zařízení: HTC Desire HD
Start Menu WM 6.5
Používám taktéž od Duttyho ale R6 a dohral jsem tam češtinu a absolutně paráda. Rychlá a stabilní.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
