Chci se zeptat kolik lidí zde má na svém HDčku Duttysovu ROMku, HD Leo (zde)
Dnes jsem ji nainstaloval a oběvil jsem bug. Za boha mi v počasí nenajde my location, což má za následek to, že na hlavním displayi místo počasí mám jen "My Location" a když v TF nabídce najedu na počasí, tak ho musím vždy přepnout na mé město.
Máte s tím nějaký takový problém? Pokud mi do zítřka někdo nedáte odpověď, tak už nebudu čekat, a přejdu na ROMku se Sense 2.1, tak snad někdo písnete
Díky.
EDIT
Kašlu na to, jdu do te druhé ROMky se Sense 2.1 která je pry mnohem lepší. Hold příjdu o programy na úvodní obrazovce, ale co se dá dělat.



