Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Sat Dec 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Rychvald
Contact:

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by Konig »

Zdravím.

Chci se zeptat kolik lidí zde má na svém HDčku Duttysovu ROMku, HD Leo (zde)

Dnes jsem ji nainstaloval a oběvil jsem bug. Za boha mi v počasí nenajde my location, což má za následek to, že na hlavním displayi místo počasí mám jen "My Location" a když v TF nabídce najedu na počasí, tak ho musím vždy přepnout na mé město.

Máte s tím nějaký takový problém? Pokud mi do zítřka někdo nedáte odpověď, tak už nebudu čekat, a přejdu na ROMku se Sense 2.1, tak snad někdo písnete :)

Díky.

EDIT

Kašlu na to, jdu do te druhé ROMky se Sense 2.1 která je pry mnohem lepší. Hold příjdu o programy na úvodní obrazovce, ale co se dá dělat.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 154
Joined: Wed May 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by Trexi »

Co jsem na forech četl a co vím z vlastní zkušenosti, tak se u těch prvních Duttyho Holy Grail ROMek R0 často stávalo to, že PDA prostě zamrznulo a jinak než softresetem pomocí red-buttonu se s tím nedalo nic dělat. Pak ale nenaběhl systém už vůbec a byla potřebná nová instalace.

Podle některých uživatelů se to stávalo jen na některých zařízení (nechápu čím to), tak snad budeš mít štěstí. Já musel přejít na jiného "kuchaře" a vyhrál to Miri. :)
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Sat Dec 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Rychvald
Contact:

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by Konig »

Takže vyřešeno, úplně jednoduchým způsobem - stačilo přidržet na tom slavném "My Location" stylus, rozkliklo se to, a vybral jsem si stálou pozici kde jsem, a tudiž není problém.

A toto by nejspíš fungovalo i u te ROMky od Lea, nicméně, ta hold byla pomalá, takže jsem skončil na Holy Grail R0, Synse 2.1
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by barberry.pha »

tak jsem to tedka zkousel to my location a nejak se mi to nedari ale mam vyhodu ze bydlim vpraze a tam je praha jako nabidka mesta .. tak si ho pak oznacim i v hodinach ve svete a mam ho na today :)
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 154
Joined: Wed May 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by Trexi »

Dříve fungoval WeatherDatabase cab, ten ale nefunguje teď, resp. město přidáte, ale Sense nenaběhne a celý WM6.5 je líný.
Ještě jsem se nedival, jestli nevyšla nějaká nová verze, ale i to je možné.
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Dotaz pro vlastníky Duttys HD Leo ROMky

Post by Kwazzy »

Mel jsem ji a musim konstatovat, ze 6.5 na HD fakt neni. Abych mohl pohodlne pracovat s "mobilem", tak potrebuji urcitou sviznost OS(ROM). Tahle je sice celkem fajn, ale to je pouze pro nakukani babam aby se se mnou chvilku (je taky vsechno prestane bavit po kratkem case) bavili. Jinak zbytecnost a na nic. 6.1 i po modifikacich, treba pruhlednych slejru, nebo pozadi, stale funguje markantne tychleji nez 6.5ka. Ale proti chuti zadny disputat.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest