Zdravím.
Stáhnul jsem si, mimochodem užitečnou, utilitku pLamp, která však není cab, ani instalační soubor, ale normální spustitelný exe soubor - prostě pustím, a aplikace jede.
Můj dotaz -- lze nějakým způsobem tuhle potvoru dostat do programů v TouchFlo? Pokud ne, doporučte jinou aplikaci která z PDA udělá baterku, ale aby byla nutná instalace.
Díky-
Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?
-
strojvudce
- častý přispěvatel

- Posts: 175
- Joined: Wed Jan 30, 2008 0:56
- Zařízení: HTC Desire HD
Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?
Spusť průzkumníka. Najdi ten .exe soubor. Vyber "kopírovat". Otevři složku Windows/Start Menu/Programs a tam dej "vložit zástupce" Pak ho případně přejmenuj.
A je to.
A je to.
-
Konig
- přispěvatel

- Posts: 87
- Joined: Sat Dec 06, 2008 10:23
- Zařízení: HTC Touch HD
- Location: Rychvald
- Contact:
Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?
Skvělé. Funguje to. Děkuji za radu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest