Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Sat Dec 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Rychvald
Contact:

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Post by Konig »

Zdravím.

Stáhnul jsem si, mimochodem užitečnou, utilitku pLamp, která však není cab, ani instalační soubor, ale normální spustitelný exe soubor - prostě pustím, a aplikace jede.

Můj dotaz -- lze nějakým způsobem tuhle potvoru dostat do programů v TouchFlo? Pokud ne, doporučte jinou aplikaci která z PDA udělá baterku, ale aby byla nutná instalace.

Díky-
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 175
Joined: Wed Jan 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Post by strojvudce »

Spusť průzkumníka. Najdi ten .exe soubor. Vyber "kopírovat". Otevři složku Windows/Start Menu/Programs a tam dej "vložit zástupce" Pak ho případně přejmenuj.
A je to.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Sat Dec 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Rychvald
Contact:

Jak dostanu exe soubor do programu v TF3D?

Post by Konig »

Skvělé. Funguje to. Děkuji za radu.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest