Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

Prosim vas o radu je to to same T-Mobile MDA Compact V jako TD2 jde tam dat touchflo a Pod WM 6.5???

dik
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by pk »

Compact je brandovany diamond.. vnutornosti su tie iste ale romky oficialne nejdu dat z TD2.. jedine cez XDA. Ale WM 6.5 CZ uz existuje na compacta

edit: compact obsahuje touch flo.. aj ked trosku ruzovejsie :)
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

hmm a kdyz tam dam 6.5 bude to porad tak ,,divne´´ ruzove??
co to je XDA?? neviznam se... :tlem:

edit by admin: Necituj poslední příspěvky, je to zbytečné. A nepiš dva příspěvky hned pod sebe, od toho je tu tlačítko upravit.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Jiří Hrma »

XDA je XDA-Developers.com fórum. Tam najdeš neofiko ROMky a další užitečné věci.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

wm6.5 cz je na strankach t-mobilu a neprijde mi to zase tak ruzove, pritelkyne ho ma, cekal jsem to prostredi horsi akorat to tf3d co tam je jiny nez u ofiko, jinaci today s hodinami, ale nevidel jsem novou wm6.5 na td2 ale kdyz jsem to srovna s wm6.1 tak rozdily v tf3d tam byly
ale pokud budu brat vzhled tak od t.mobilu se mi vice libi a vyhoda ze zely zadni kryt je matny takze neni porat utapany jako u td2
jinak vsechno co jde na td2 jsem spustil i na compactu ;)
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

posli odkaz na ten web T-mobilu kde je screen MDAcka 5tky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

na webu opravdu screene nemaji, jedine ze ti ho v nejaky prodejne ukazou, na webu se da jenom stahnout ta jejich romka
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

link pls
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

tady je ten link:
http://www.t-mobile.cz/web/cz/residenti ... ol_count=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

... nejde to otevrit..?, Error :-(
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

stranky t-mobile ... pece podpora .. soubory ke stazeni ... tam zadas compact V a ukaze se ti :)
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

yy dik

-- doplnění předchozího příspěvku (pát lis 27, 2009 15:51) --

...downloading... hele jinak vypada to jako tu http://www.youtube.com/watch?v=WM40gEOK ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; ???
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

ta cz tmobile romka wm6.5 ma barevny ty spodni ikonky a nema ty tf3d hodiny jinak tady na tom videu to vypada jako romka primo s td2 wm6.1, alespon podle podle toho tf3d ...
v compactu co mame doma jsou ty hodiny mensi klasicky ... a mam pocit ze tam ma pritelkyne jenom kaledar na ty today .. ze tam neni primo seznam hovoru jako je tady na tom videu ...
jenom jednuduchy cas a kalendar ... zbytek je stejny :) v tom je asi jediny rozdil :)
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

Mužes poslat foto tech hodin a vubec TODAY??
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by barberry.pha »

no nevim jak,jedine fotakem :-D a compacta ma u sebe pritlkyne a nemam ho bohuzel k dispocizi a budu mit nejdrive ve ctvrtek
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

barberry.pha: neva uz sem to nasel na netu.. dik ty hodiny sou suche me se libi tf3d xD jinak je to celkem hezky... je taky na TD2 v tf3d ztalozka Widgets?? myslim ze ano ale mam nutkani se zeptat :grin:
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by pk »

o touch flo nejde.. mne sa paci viac dizajn compactu ako original diamond2. Ked si tam das neofiko rom s manilou 2.6 budes mat sense prostredie ako na HD2.
Floop
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Tue Jul 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

Je to to same?? T-Mobile MDA Compact V = TD2?

Post by Floop »

ale ja nechcu neofiko romku!! mozna pozdeji ale ted se chci zeptat na ty WIdgets :)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 28, 2009 19:27) --

a ma tvoje pritelkyne romku WM 6.5 bo 6.1 ???

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 29, 2009 9:51) --
pk wrote:o touch flo nejde.. mne sa paci viac dizajn compactu ako original diamond2. Ked si tam das neofiko rom s manilou 2.6 budes mat sense prostredie ako na HD2.
me se akorat nelibi zadek mda ale zas ma vyhodu ze je matny oproti TD2 --- :)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest