Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"

Post by niky79 »

Zdravim, je nejaka aplikace, ktera by ukoncila datove spojeni stiskem tlacitka Cerveny telefon?

Priklad - vlezu do zalozky Pocasi, dam aktualizovat a pak se stiskem Cerveneho telefonu vratim zpet na today a chci, aby doslo k odpojeni datoveho spojeni. Umi to Advanced Config 3.3, ale chci jenom aplikaci, ktera by umela toto (nepotrebuji program s milionem dalsich funkci, ktere stejne nevyuziji)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"

Post by Jiří Hrma »

Diamond2 by tohle měl umět v základním nastavení, respektive měl by se ti při přidržení tlačítka pro ukončení hovoru objevit Quick list, ale když vlezeš do nastavení (Start/Settings/Personal/Buttons - End key), tak tam lze přímo upravit akci na odpojení datových přenosů.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"

Post by niky79 »

Quick list nechci - je neprakticke pro me tu klavesu drzet dlouho.

V nastaveni Start/Settings/Personal/Buttons to neni :( Tam mam na vyber pouze Button1 a GPS (mam sice uvarenou rom, ale by to tak i v originalni od HTC)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest