Zdravim, je nejaka aplikace, ktera by ukoncila datove spojeni stiskem tlacitka Cerveny telefon?
Priklad - vlezu do zalozky Pocasi, dam aktualizovat a pak se stiskem Cerveneho telefonu vratim zpet na today a chci, aby doslo k odpojeni datoveho spojeni. Umi to Advanced Config 3.3, ale chci jenom aplikaci, ktera by umela toto (nepotrebuji program s milionem dalsich funkci, ktere stejne nevyuziji)
Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"
Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"
Diamond2 by tohle měl umět v základním nastavení, respektive měl by se ti při přidržení tlačítka pro ukončení hovoru objevit Quick list, ale když vlezeš do nastavení (Start/Settings/Personal/Buttons - End key), tak tam lze přímo upravit akci na odpojení datových přenosů.
Odpojeni datoveho spojeni stiskem tlacitko "cerveny telefon"
Quick list nechci - je neprakticke pro me tu klavesu drzet dlouho.
V nastaveni Start/Settings/Personal/Buttons to neni :( Tam mam na vyber pouze Button1 a GPS (mam sice uvarenou rom, ale by to tak i v originalni od HTC)
V nastaveni Start/Settings/Personal/Buttons to neni :( Tam mam na vyber pouze Button1 a GPS (mam sice uvarenou rom, ale by to tak i v originalni od HTC)
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

