GPRS u T-Mobile

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
Lamanai
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Mon Oct 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

GPRS u T-Mobile

Post by Lamanai »

Tak mi s připojením nedokázali poradit ani u operátora! Nastavil jsem si službu GPRS, ale nedokázali mi poslat svůj konfigurátor, protože ho pro tento telefon ještě nemají. Poradíte někdo?
User avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 135
Joined: Sun Dec 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Location: Frýdek-Místek
Contact:

GPRS u T-Mobile

Post by permar »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... lu%C5%BEeb

Zde máš odkaz....chce to jen trochu hledat :) ,ale nastavení operátora,včetně všech jeho služeb ,by se ti mělo automaticky nastavit při zapnutí PDA a jeho následném "aktivování" atd.
stump
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Mon Oct 12, 2009 20:50
Zařízení: SE W810i
Location: Brno

GPRS u T-Mobile

Post by stump »

Já si poslal nastavení Samsungu S8000 a pohoda. V T-mobile jsou mimo mísu.
User avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Tue Jun 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

GPRS u T-Mobile

Post by PITT »

T-mobile mi poslal nastavení mailem v PDF je to nějaký nastavení pro všechny PDA s win.mobile a vše funguje bez problému.
Vlastně je to stejný jako na výše uvedeném odkazu. :wink:
Lamanai
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Mon Oct 12, 2009 15:29
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

GPRS u T-Mobile

Post by Lamanai »

vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to :-(
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Mon Mar 12, 2007 9:55
Contact:

GPRS u T-Mobile

Post by Tazz1 »

Já to nastavil stejně jako kdysi na Variu, tedy standardně pro WM a jede v pohodě.
User avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Tue Jun 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

GPRS u T-Mobile

Post by PITT »

Lamanai wrote:vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to :-(

Tak asi děláš někde chybu a nebo si zavolej z jiného telefonu na operátora a oni tě povedou celým nastavením. Alespoň mě to kdysi nabízeli. :wink:
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

GPRS u T-Mobile

Post by mike-biker »

Použij konfigurační SMS a nastav tam jako telefon Omnii i900. :idea: . Funguje perfektně.
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest