GPRS u T-Mobile
GPRS u T-Mobile
Tak mi s připojením nedokázali poradit ani u operátora! Nastavil jsem si službu GPRS, ale nedokázali mi poslat svůj konfigurátor, protože ho pro tento telefon ještě nemají. Poradíte někdo?
- permar
- přispěvatel

- Posts: 135
- Joined: Sun Dec 30, 2007 10:08
- Zařízení: SGS 5
- Location: Frýdek-Místek
- Contact:
GPRS u T-Mobile
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... lu%C5%BEeb
Zde máš odkaz....chce to jen trochu hledat
,ale nastavení operátora,včetně všech jeho služeb ,by se ti mělo automaticky nastavit při zapnutí PDA a jeho následném "aktivování" atd.
Zde máš odkaz....chce to jen trochu hledat
GPRS u T-Mobile
Já si poslal nastavení Samsungu S8000 a pohoda. V T-mobile jsou mimo mísu.
GPRS u T-Mobile
T-mobile mi poslal nastavení mailem v PDF je to nějaký nastavení pro všechny PDA s win.mobile a vše funguje bez problému.
Vlastně je to stejný jako na výše uvedeném odkazu.
Vlastně je to stejný jako na výše uvedeném odkazu.
GPRS u T-Mobile
vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to 
GPRS u T-Mobile
Já to nastavil stejně jako kdysi na Variu, tedy standardně pro WM a jede v pohodě.
GPRS u T-Mobile
Lamanai wrote:vše jsem nastavil podle návodu, WAP i GPRS a nejde mi to
Tak asi děláš někde chybu a nebo si zavolej z jiného telefonu na operátora a oni tě povedou celým nastavením. Alespoň mě to kdysi nabízeli.
-
mike-biker
- moderátor

- Posts: 1249
- Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
- Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
- Location: Jesenice u Prahy
GPRS u T-Mobile
Použij konfigurační SMS a nastav tam jako telefon Omnii i900.
. Funguje perfektně.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

