Prosim vas, na XDA obcas vidim CAB, s oznacenim "3-Row Start Menu", "4-Row Start Menu".
O co se presne jedna? O to, ze ikonky po kliknuti na START budou ve trech nebo ctyrech sloupcich? Nebo o neco jineho?
3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu
-
Qaz
- častý přispěvatel

- Posts: 156
- Joined: Mon Nov 17, 2008 20:34
- Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
- Location: HK
- Contact:
3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu
Ano, přesně tak, že ikonky ve start menu budou bud ve třech nebo ve čtyřech sloupcích.
3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu
Ja si to myslel, ale zmatlo me to "ROW". Ocekaval bych spise "COLUMN".
A zvetsi se ty ikonky, kdyz budou ve trech sloupcich? (Ptam se, protoze mi to nic nedela, ale vecer mozna zkusim jinou ROM).
A zvetsi se ty ikonky, kdyz budou ve trech sloupcich? (Ptam se, protoze mi to nic nedela, ale vecer mozna zkusim jinou ROM).
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu
Ne, mění se jen velikost textu pod nimi a rozestupy
3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu
Jasně, ale způsobí to, že se jich tam pak vejde do řádku víc vedle sebe.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

