3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Post by niky79 »

Prosim vas, na XDA obcas vidim CAB, s oznacenim "3-Row Start Menu", "4-Row Start Menu".

O co se presne jedna? O to, ze ikonky po kliknuti na START budou ve trech nebo ctyrech sloupcich? Nebo o neco jineho?
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 156
Joined: Mon Nov 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Location: HK
Contact:

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Post by Qaz »

Ano, přesně tak, že ikonky ve start menu budou bud ve třech nebo ve čtyřech sloupcích.
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Post by niky79 »

Ja si to myslel, ale zmatlo me to "ROW". Ocekaval bych spise "COLUMN".

A zvetsi se ty ikonky, kdyz budou ve trech sloupcich? (Ptam se, protoze mi to nic nedela, ale vecer mozna zkusim jinou ROM).
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Post by IkE Blaster »

Ne, mění se jen velikost textu pod nimi a rozestupy
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

3-Row Start Menu / 4-Row Start Menu

Post by ziminix »

Jasně, ale způsobí to, že se jich tam pak vejde do řádku víc vedle sebe.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest