Adaptér na dvě SIM
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
Adaptér na dvě SIM
Je nějaká možnost použít v HTC dvě SIM?Děkuji za informaci.
Adaptér na dvě SIM
existuje adapter v tvare sim karty do ktoreho je potrebne vystrihnut obidve sim to znamena ze ostanu iba obidva pliesky a zalozis ich do adapteru 
Adaptér na dvě SIM
...a pak to funguje tak, že když poprvé zapneš telefon, bude aktivní SIM1, když jej vypneš/zapneš podruhé, přihlásí se SIM2. A takhle pořád dokola.
Adaptér na dvě SIM
někde jsem myslim viděl adaptér, kterej dokáže sim přepínat vytočením speciálniho znaku
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
Adaptér na dvě SIM
Škoda,měl jsem na mysli aby byly aktivní obě na jednou.
Adaptér na dvě SIM
to bys musel mitv zarizeni 2 samostatne telefonni moduly, nepletu se?
Adaptér na dvě SIM
4n's: Nepleteš, je to přesně tak. Obě dvě aktivní najednou není možné mít, to by si musel jedině koupit nějaký dualSIM, který má dva tel. moduly.
Adaptér na dvě SIM
Presne tak napríklad Eten DX900.
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
Adaptér na dvě SIM
Přemýšlel jsem na čínské napodobenině i-phone 
Ale ten Eten DX900 se mi líbí,ani jsem nevěděl,že se dělá něco s WM.
Ale ten Eten DX900 se mi líbí,ani jsem nevěděl,že se dělá něco s WM.
Adaptér na dvě SIM
Ještě Cynthia od HKC je dualSIM a pak ještě něco v Číně určitě je dualSIM s WM, ale tady skoro nic neseženeš.
http://www.mnshop.cz/zbozi-1170-cynthia_850_dualsim.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.mnshop.cz/zbozi-1170-cynthia_850_dualsim.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
-
Vitezslav2
- smartguru

- Posts: 515
- Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
- Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7
Adaptér na dvě SIM
Koukám do zboží a opravdu nikde nic moc.Musím nějak vyřešit
dva telefony v kapse.
-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 03, 2009 11:19) --
Tak Eten DX900 se prej ještě neprodává.Tak jsem zvědavej.Jinak na adaptéru jsem taky přemýšlel,ale nechci zaměstnavateli znehodnotit simky stříháním.Máte někdo zkušenost s jiným adaptérem?
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 08, 2009 19:39) --
Tak jsem zkoušel adapter u kterého se nemusí stříhat simka,ale nejde zavřít tel.
dva telefony v kapse.
-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 03, 2009 11:19) --
Tak Eten DX900 se prej ještě neprodává.Tak jsem zvědavej.Jinak na adaptéru jsem taky přemýšlel,ale nechci zaměstnavateli znehodnotit simky stříháním.Máte někdo zkušenost s jiným adaptérem?
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 08, 2009 19:39) --
Tak jsem zkoušel adapter u kterého se nemusí stříhat simka,ale nejde zavřít tel.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




