Adaptér na dvě SIM

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Adaptér na dvě SIM

Post by Vitezslav2 »

Je nějaká možnost použít v HTC dvě SIM?Děkuji za informaci.
User avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Mon Jul 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

Adaptér na dvě SIM

Post by Jess »

existuje adapter v tvare sim karty do ktoreho je potrebne vystrihnut obidve sim to znamena ze ostanu iba obidva pliesky a zalozis ich do adapteru :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Adaptér na dvě SIM

Post by Jiří Hrma »

...a pak to funguje tak, že když poprvé zapneš telefon, bude aktivní SIM1, když jej vypneš/zapneš podruhé, přihlásí se SIM2. A takhle pořád dokola.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Thu May 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Adaptér na dvě SIM

Post by AtoM. »

někde jsem myslim viděl adaptér, kterej dokáže sim přepínat vytočením speciálniho znaku
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Adaptér na dvě SIM

Post by Vitezslav2 »

Škoda,měl jsem na mysli aby byly aktivní obě na jednou.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 279
Joined: Fri May 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Adaptér na dvě SIM

Post by 4n's »

to bys musel mitv zarizeni 2 samostatne telefonni moduly, nepletu se?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Adaptér na dvě SIM

Post by Jiří Hrma »

4n's: Nepleteš, je to přesně tak. Obě dvě aktivní najednou není možné mít, to by si musel jedině koupit nějaký dualSIM, který má dva tel. moduly.
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 102
Joined: Thu Aug 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Adaptér na dvě SIM

Post by Stano »

Presne tak napríklad Eten DX900.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Adaptér na dvě SIM

Post by Vitezslav2 »

Přemýšlel jsem na čínské napodobenině i-phone :grin:
Ale ten Eten DX900 se mi líbí,ani jsem nevěděl,že se dělá něco s WM.
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Adaptér na dvě SIM

Post by ziminix »

Ještě Cynthia od HKC je dualSIM a pak ještě něco v Číně určitě je dualSIM s WM, ale tady skoro nic neseženeš.
http://www.mnshop.cz/zbozi-1170-cynthia_850_dualsim.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Adaptér na dvě SIM

Post by Vitezslav2 »

Koukám do zboží a opravdu nikde nic moc.Musím nějak vyřešit
dva telefony v kapse.

-- doplnění předchozího příspěvku (sob říj 03, 2009 11:19) --

Tak Eten DX900 se prej ještě neprodává.Tak jsem zvědavej.Jinak na adaptéru jsem taky přemýšlel,ale nechci zaměstnavateli znehodnotit simky stříháním.Máte někdo zkušenost s jiným adaptérem?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 08, 2009 19:39) --

Tak jsem zkoušel adapter u kterého se nemusí stříhat simka,ale nejde zavřít tel.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest