Najednou z ničeho nic mi prostě přestal fungovat budík. Prostě nezazvoní a nezazvoní. Nejsem si vědom že bych instaloval nějaký nový SW nebo cokoliv jiného v době kdy to přestalo fungovat.
Dokonce ani hard reset s tím nehnul. Čeho jsem si všiml je to, že při zapnutí displeje se ukáže nějaký úplně nesmyslný (starý) čas a tak po 1sec se tam teprve přetočí ten správný. Můj vývod tedy je, že telefon s vypnutým displejem prostě "neví kolik je hodin"
Mám Duttys 3.9
Nemáte někdo ponětí co to způsobuje? Nesetkali jste se s tím?
díky
nezvonící budík
-
Pavel Vlasák
- smartmaniak

- Posts: 1165
- Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
- Zařízení: HTC Desire
- Location: Pardubice
nezvonící budík
To, že po probuzení zařízení je na displeji na okamžik nějaký starý čas je normální. Chybu hledej jinde..
-
hafush
- stálý přispěvatel

- Posts: 454
- Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
- Zařízení: HTC Touch HD CZ
- Location: Praha 4
nezvonící budík
Pokud používáš G-Alarm,tak zkus nainstalovat poslední free verzi 1.51.
Edit: Pak je tu ještě jedna položka nastavení:
Settings / System / Hodiny a připomenutí / Další / Spustit alarm i pokud je zařízení ve stavu ticho nebo vibrace.
Edit: Pak je tu ještě jedna položka nastavení:
Settings / System / Hodiny a připomenutí / Další / Spustit alarm i pokud je zařízení ve stavu ticho nebo vibrace.
nezvonící budík
unus: ano, ale to co dělá ten můj je podle mne příliš dlouhé. dřív tomu tak nebylo. a vypadá to že to začíná dělat i na remindery..
hafush: ne mám "normální" budík z TF3D
hafush: ne mám "normální" budík z TF3D
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
nezvonící budík
To, co psal hafush, je správně, zkuste to nastavit, jak píše. Ten "normální" budík není z TF3D, ale ze systému.
nezvonící budík
nastavený to mám dobře.
to MP: to mne taky napadlo jít přímo do "origo" nastavení budíku - nepomohlo.
je to fakt divný, remidnery se chovají vyloženě podezřele, některý se neozve vůbec, některý místo nastavených 15min třeba 1min předem.
navíc dostávám podezření, že i např. maily respektive upozornění na mail se ozve vždy když telefon "oživím", jindy ne.
volání přitom přijímá telefon v pořádku.
tak jsem flashnul jinou ROM (Duttys 4.2) a budík stále nezvoní. asi budu muset zkusit originální rom, a pokud ani ta nepomůže, tak už fakt nevím, kde je problém.
to MP: to mne taky napadlo jít přímo do "origo" nastavení budíku - nepomohlo.
je to fakt divný, remidnery se chovají vyloženě podezřele, některý se neozve vůbec, některý místo nastavených 15min třeba 1min předem.
navíc dostávám podezření, že i např. maily respektive upozornění na mail se ozve vždy když telefon "oživím", jindy ne.
volání přitom přijímá telefon v pořádku.
tak jsem flashnul jinou ROM (Duttys 4.2) a budík stále nezvoní. asi budu muset zkusit originální rom, a pokud ani ta nepomůže, tak už fakt nevím, kde je problém.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest