nezvonící budík

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 394
Joined: Mon Dec 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

nezvonící budík

Post by SirTom »

Najednou z ničeho nic mi prostě přestal fungovat budík. Prostě nezazvoní a nezazvoní. Nejsem si vědom že bych instaloval nějaký nový SW nebo cokoliv jiného v době kdy to přestalo fungovat.
Dokonce ani hard reset s tím nehnul. Čeho jsem si všiml je to, že při zapnutí displeje se ukáže nějaký úplně nesmyslný (starý) čas a tak po 1sec se tam teprve přetočí ten správný. Můj vývod tedy je, že telefon s vypnutým displejem prostě "neví kolik je hodin"
Mám Duttys 3.9

Nemáte někdo ponětí co to způsobuje? Nesetkali jste se s tím?
díky
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

nezvonící budík

Post by Pavel Vlasák »

To, že po probuzení zařízení je na displeji na okamžik nějaký starý čas je normální. Chybu hledej jinde..
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

nezvonící budík

Post by hafush »

Pokud používáš G-Alarm,tak zkus nainstalovat poslední free verzi 1.51.

Edit: Pak je tu ještě jedna položka nastavení:
Settings / System / Hodiny a připomenutí / Další / Spustit alarm i pokud je zařízení ve stavu ticho nebo vibrace.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 394
Joined: Mon Dec 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

nezvonící budík

Post by SirTom »

unus: ano, ale to co dělá ten můj je podle mne příliš dlouhé. dřív tomu tak nebylo. a vypadá to že to začíná dělat i na remindery..

hafush: ne mám "normální" budík z TF3D
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

nezvonící budík

Post by Milan Pištělka »

To, co psal hafush, je správně, zkuste to nastavit, jak píše. Ten "normální" budík není z TF3D, ale ze systému.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 394
Joined: Mon Dec 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

nezvonící budík

Post by SirTom »

nastavený to mám dobře.
to MP: to mne taky napadlo jít přímo do "origo" nastavení budíku - nepomohlo.

je to fakt divný, remidnery se chovají vyloženě podezřele, některý se neozve vůbec, některý místo nastavených 15min třeba 1min předem.
navíc dostávám podezření, že i např. maily respektive upozornění na mail se ozve vždy když telefon "oživím", jindy ne.

volání přitom přijímá telefon v pořádku.

tak jsem flashnul jinou ROM (Duttys 4.2) a budík stále nezvoní. asi budu muset zkusit originální rom, a pokud ani ta nepomůže, tak už fakt nevím, kde je problém.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest