Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
tomas1882
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Wed Aug 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.

Post by tomas1882 »

Zdravim vas s písanim na obrazovku je na tom TD2 ako ? Docital som sa ze to je dost oneskorene (da sa s tym nieco spravit) :( myslim ten rezim ked pises na celu obrazovku stylusom a potom ti to da to normalnej formy. Pripadne ako funguju ostatne rezimy zadavania textu pomocou písania na display. Dakujem
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.

Post by YAMATO »

Psaní stylusem je snad jediná softwareová věc, která mi na WM nefunguje srovnatelně s tím v UIQ. Tam to bylo elegantně vyřešené, bezproblémové, rychlé...na WM jsem vyzkoušel ledacos, ale nic není příliš povedené. Relativně nejlepší mi přijde PenReader, ale je pomalý a přesnost rozpoznávání nic moc. Kdyby tak bylo něco, kde bych si člověk sám nadefinoval každý znak jak ho píše a bylo to dost rychlé...bohužel teď, když je stylus stále víc "out" a vše se dělá prstem se už asi nedočkáme :-(
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest