Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.
Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.
Zdravim vas s písanim na obrazovku je na tom TD2 ako ? Docital som sa ze to je dost oneskorene (da sa s tym nieco spravit) :( myslim ten rezim ked pises na celu obrazovku stylusom a potom ti to da to normalnej formy. Pripadne ako funguju ostatne rezimy zadavania textu pomocou písania na display. Dakujem
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Zadavanie znakov pomocou pisania na obr.
Psaní stylusem je snad jediná softwareová věc, která mi na WM nefunguje srovnatelně s tím v UIQ. Tam to bylo elegantně vyřešené, bezproblémové, rychlé...na WM jsem vyzkoušel ledacos, ale nic není příliš povedené. Relativně nejlepší mi přijde PenReader, ale je pomalý a přesnost rozpoznávání nic moc. Kdyby tak bylo něco, kde bych si člověk sám nadefinoval každý znak jak ho píše a bylo to dost rychlé...bohužel teď, když je stylus stále víc "out" a vše se dělá prstem se už asi nedočkáme 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
