otoceni displeje pri psani SMS
otoceni displeje pri psani SMS
Zdravim, chci se zeptat zda se otaci displej na vodorovnou polohu pokud pisu SMS, nikde jsem to nenasel, diky moc za info.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
otoceni displeje pri psani SMS
Tato vyjimka se da priradit do registru white listu v Gsenzoru pak se bude displej otacet automaticky,nebo si premapovat tlacitko zpet(pomoci AEButton napr.) na otaceni manualni,coz je praktictejsi funkce pro toto tlacitko.
otoceni displeje pri psani SMS
asi si nerozumime, jeste D2 nemam, proto se ptam jestli g sensor funguje u psani SMS defaultne, diky 
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
otoceni displeje pri psani SMS
Funguje pokud to pridas do registru do polozky white list,aby jsi nemusel pouzivat aplikace tretich stran apod.
To,ze jeste D2 nemas jsi nikde neuvedl.
To,ze jeste D2 nemas jsi nikde neuvedl.
otoceni displeje pri psani SMS
pokud to tedy dobre chapu, musim provest zasah do registru aby se mi pri psani SMS displej otocil pokud ho natocim do vodorovne polohy (ne naporad pri psani SMS)
btw to co mam, mam snad napsane v nicku
btw to co mam, mam snad napsane v nicku
otoceni displeje pri psani SMS
Žádný zásah dělat nemusíš, je to tam už defaultně v registrech nastavený. Prostě koupíš, pustíš, začneš psát, otočíš a hle funguje to 
otoceni displeje pri psani SMS
nejak takhle jsem si predstavoval odpoved, dik 
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
otoceni displeje pri psani SMS
Vsechny aplikace se defaultne automaticky neotaci.Pokud napr. odpovidas a pises v manile,ta se automaticky neotoci.
otoceni displeje pri psani SMS
jasny ze ne kazda aplikace, ja se ptal pouze na psani SMS
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
otoceni displeje pri psani SMS
Pokud ale pises zpravu pres TF3D tak se automaticky neotoci.
-
barberry.pha
- smartstar

- Posts: 977
- Joined: Sun May 31, 2009 13:08
- Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
- Location: Praque
otoceni displeje pri psani SMS
tedka nevim jaky psani mas na mysli ale v tf3d pokud das psat sms nebo mail tak se ti normalne otoci .. kdy to nejde pokud chces psat sms primo u danyho kontaktu .. podrobnosti u kontaktu . maily,sms,hovory .. jinak se to normalne otaci ...
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest

