otoceni displeje pri psani SMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by ladik1983 »

Zdravim, chci se zeptat zda se otaci displej na vodorovnou polohu pokud pisu SMS, nikde jsem to nenasel, diky moc za info.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

otoceni displeje pri psani SMS

Post by htcjirka »

Tato vyjimka se da priradit do registru white listu v Gsenzoru pak se bude displej otacet automaticky,nebo si premapovat tlacitko zpet(pomoci AEButton napr.) na otaceni manualni,coz je praktictejsi funkce pro toto tlacitko.
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by ladik1983 »

asi si nerozumime, jeste D2 nemam, proto se ptam jestli g sensor funguje u psani SMS defaultne, diky :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

otoceni displeje pri psani SMS

Post by htcjirka »

Funguje pokud to pridas do registru do polozky white list,aby jsi nemusel pouzivat aplikace tretich stran apod.
To,ze jeste D2 nemas jsi nikde neuvedl.
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by ladik1983 »

pokud to tedy dobre chapu, musim provest zasah do registru aby se mi pri psani SMS displej otocil pokud ho natocim do vodorovne polohy (ne naporad pri psani SMS)

btw to co mam, mam snad napsane v nicku
LadCv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu Jun 11, 2009 11:35
Zařízení: HTC Touch Diamond2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by LadCv »

Žádný zásah dělat nemusíš, je to tam už defaultně v registrech nastavený. Prostě koupíš, pustíš, začneš psát, otočíš a hle funguje to :tlem:
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by ladik1983 »

nejak takhle jsem si predstavoval odpoved, dik :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

otoceni displeje pri psani SMS

Post by htcjirka »

Vsechny aplikace se defaultne automaticky neotaci.Pokud napr. odpovidas a pises v manile,ta se automaticky neotoci.
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otoceni displeje pri psani SMS

Post by ladik1983 »

jasny ze ne kazda aplikace, ja se ptal pouze na psani SMS
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

otoceni displeje pri psani SMS

Post by htcjirka »

Pokud ale pises zpravu pres TF3D tak se automaticky neotoci.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

otoceni displeje pri psani SMS

Post by barberry.pha »

tedka nevim jaky psani mas na mysli ale v tf3d pokud das psat sms nebo mail tak se ti normalne otoci .. kdy to nejde pokud chces psat sms primo u danyho kontaktu .. podrobnosti u kontaktu . maily,sms,hovory .. jinak se to normalne otaci ...
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest