Vypnuti pohyboveho senzoru
-
jonathanio
- častý přispěvatel

- Posts: 187
- Joined: Thu Jan 03, 2008 2:33
- Zařízení: iPhone 4S
- Contact:
Vypnuti pohyboveho senzoru
Nevite jak se da vypnout pohybovy senzor? Na otaceni displeje mam nastavenou klavesu a stejne se mi stava, ze pri psani zpravy se mi displej z niceho nic prepne z landscape do portraitu, kdyz HD trosku naklopim. HD Tweak nezabira, nahlasi, ze je senzor vypnuty, ale kdyz spustim jakoukoliv aplikaci, ktera ho vyuziva tak vesele funguje dal.
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
Vypnuti pohyboveho senzoru
to bude spis chtit vypnout aplikaci na otaceni displeje, nekde mas nastaveno, aby se ti displej otacel a on se otaci - Gyrator, ChangeScreen, FlipIt, etc.
-
jonathanio
- častý přispěvatel

- Posts: 187
- Joined: Thu Jan 03, 2008 2:33
- Zařízení: iPhone 4S
- Contact:
Vypnuti pohyboveho senzoru
Pouzival jsem changescreen, ale uz je z mobilu pryc. To jsem samozrejme udelal hned jak jsem zjistil, ze je pro mne lepsi otacet displej pres tlacitko.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest