Vypnuti pohyboveho senzoru

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 187
Joined: Thu Jan 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Contact:

Vypnuti pohyboveho senzoru

Post by jonathanio »

Nevite jak se da vypnout pohybovy senzor? Na otaceni displeje mam nastavenou klavesu a stejne se mi stava, ze pri psani zpravy se mi displej z niceho nic prepne z landscape do portraitu, kdyz HD trosku naklopim. HD Tweak nezabira, nahlasi, ze je senzor vypnuty, ale kdyz spustim jakoukoliv aplikaci, ktera ho vyuziva tak vesele funguje dal.
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Vypnuti pohyboveho senzoru

Post by spermosh »

to bude spis chtit vypnout aplikaci na otaceni displeje, nekde mas nastaveno, aby se ti displej otacel a on se otaci - Gyrator, ChangeScreen, FlipIt, etc.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 187
Joined: Thu Jan 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Contact:

Vypnuti pohyboveho senzoru

Post by jonathanio »

Pouzival jsem changescreen, ale uz je z mobilu pryc. To jsem samozrejme udelal hned jak jsem zjistil, ze je pro mne lepsi otacet displej pres tlacitko.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests