Funguje vám Stylus lock?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Funguje vám Stylus lock?

Post by michalkosmak »

Zdravím, pokuším se zprovoznit stylus lock 1.6 i 1.7 a nejde rozchodit. Známému jsem nainstaloval v.1.6 a chodí mu. Používám ROM od Duttyho WM6.5 R8 Turbo. Ani na origo ROMce 1.56 nešel. Má někdo zkušenosti.

Pro ty kdo stylus lock neznají přikládám screen. Je to program na zobrazení hodin a procent baterie. Chápu, že se teď hojně využívají barevné ikony,ale pro mě je to velice praktický program, protože při praci na zařízení stále vidím kolik je hodin a procent baterie. :-)
Attachments
BattClockUnlocked.jpg
BattClockUnlocked.jpg (45.27 KiB) Viewed 707 times
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Funguje vám Stylus lock?

Post by michalkosmak »

Tak jsem našel na XDA, že by verze 1.6 měla fungovat když se .CAB uloží na kartu nainstaluje do zařízení ne na kartu a mělo by to fungovat. Bohužel mi to na Duttyho ROMce nefunguje. :cry:
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Funguje vám Stylus lock?

Post by michalkosmak »

Mohl by to prosím někdo vyzkoušet jestli mu to funguje http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=426730

Byl bych velice rád. :grin:
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest