VYŘEŠENO -Rolování v menu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Havířov

Rolování v menu

Post by jjiirrii »

Šipkama na soft. klávesnici.
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Rolování v menu

Post by lukas.manak »

použij total commander a nastav si otvírání složky na dvě tapnutí. když na složku klikneš jednou tak ji jen označíš
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 442
Joined: Thu Feb 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Location: VS

VYŘEŠENO -Rolování v menu

Post by mahon »

Nebo přidrž stylus na složce a vyjede ti nabídka.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

VYŘEŠENO -Rolování v menu

Post by YAMATO »

Nebo si hlasitost přemapuj pomocí AEButton na směr nahoru/dolu...nebo jak bude vyhovovat.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest