VYŘEŠENO -Rolování v menu
-
jjiirrii
- častý přispěvatel

- Posts: 192
- Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
- Zařízení: iPhone 6S Plus
- Location: Havířov
Rolování v menu
Šipkama na soft. klávesnici.
- lukas.manak
- stálý přispěvatel

- Posts: 369
- Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
- Zařízení: BB Q10
- Location: Hrušovany u Brna
- Contact:
Rolování v menu
použij total commander a nastav si otvírání složky na dvě tapnutí. když na složku klikneš jednou tak ji jen označíš
-
mahon
- stálý přispěvatel

- Posts: 442
- Joined: Thu Feb 14, 2008 16:29
- Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
- Location: VS
VYŘEŠENO -Rolování v menu
Nebo přidrž stylus na složce a vyjede ti nabídka.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
VYŘEŠENO -Rolování v menu
Nebo si hlasitost přemapuj pomocí AEButton na směr nahoru/dolu...nebo jak bude vyhovovat.
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest