http://wmpoweruser.com/?p=5321
TouchFlo3D v2.5
-
andre7
- nováček

- Posts: 40
- Joined: Sun Jul 03, 2005 12:00
- Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
- Location: Prešov
TouchFlo3D v2.5
Na XDA sa objavila zaujimava tema, teda pre mna ako TF3D usera urcite
. S Firestonom, ktory udajne ma byt nastupcom Blackstonu, prichadza aj nova verzia TF3D, presne v 2.5. Zmena najcastejcich kontaktov - vec vkusu, rocny nahlad na kalendar - vec uzitocna, atd atd...Na tomto videu je v2.5 v Touch HD. Urobte si nazor sami:
http://wmpoweruser.com/?p=5321
http://wmpoweruser.com/?p=5321
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
TouchFlo3D v2.5
zrovna na ni koukam na Ytube, takový mezistupeň k Snape a dobrý 
TouchFlo3D v2.5
Lol, too much HP. 
Nove TouchFlo vypada velice zajimave, jen by me zajimalo, jak moc bude "zrat" systemove zdroje... Firestone ma procesor na 600 MHz, rozdil bude urcite znat.
Edit: Omlouvam se za citovani predchoziho prispevku, ale takhle jste mi vzali pointu. ;)
Nove TouchFlo vypada velice zajimave, jen by me zajimalo, jak moc bude "zrat" systemove zdroje... Firestone ma procesor na 600 MHz, rozdil bude urcite znat.
Edit: Omlouvam se za citovani predchoziho prispevku, ale takhle jste mi vzali pointu. ;)
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
TouchFlo3D v2.5
další info, foto a známé video na - http://pda.pl/news/pierwsze_nagranie_i_ ... nilla_2_5/
a polština je srozumitelná, že
a polština je srozumitelná, že
- jacek
- smartmaniak

- Posts: 1145
- Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Frýdlant
TouchFlo3D v2.5
Plno screenů TF 3D 2.5 : http://img3.imageshack.us/gal.php?g=manilaweather2.png
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
TouchFlo3D v2.5
Koukám, že konečně možná alespoň v něčem je TF3D na today rychlejší a lepší než plno pluginů, bohužel to je jen malá část, konkrétně kaledář a home. Jinak žádná výhoda. U mě to jistí TodayAgenda a na velý kalendář mám SBSH...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
