TouchFlo3D v2.5

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Post Reply
andre7
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sun Jul 03, 2005 12:00
Zařízení: HTC Touch HD "Blackstone"
Location: Prešov

TouchFlo3D v2.5

Post by andre7 »

Na XDA sa objavila zaujimava tema, teda pre mna ako TF3D usera urcite :tlem:. S Firestonom, ktory udajne ma byt nastupcom Blackstonu, prichadza aj nova verzia TF3D, presne v 2.5. Zmena najcastejcich kontaktov - vec vkusu, rocny nahlad na kalendar - vec uzitocna, atd atd...Na tomto videu je v2.5 v Touch HD. Urobte si nazor sami:


http://wmpoweruser.com/?p=5321
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

TouchFlo3D v2.5

Post by jacek »

zrovna na ni koukam na Ytube, takový mezistupeň k Snape a dobrý :-D
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Sat Dec 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

TouchFlo3D v2.5

Post by Arthenik »

Lol, too much HP. :P

Nove TouchFlo vypada velice zajimave, jen by me zajimalo, jak moc bude "zrat" systemove zdroje... Firestone ma procesor na 600 MHz, rozdil bude urcite znat.

Edit: Omlouvam se za citovani predchoziho prispevku, ale takhle jste mi vzali pointu. ;)
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

TouchFlo3D v2.5

Post by jacek »

další info, foto a známé video na - http://pda.pl/news/pierwsze_nagranie_i_ ... nilla_2_5/

a polština je srozumitelná, že :grin:
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

TouchFlo3D v2.5

Post by jacek »

IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

TouchFlo3D v2.5

Post by IkE Blaster »

Koukám, že konečně možná alespoň v něčem je TF3D na today rychlejší a lepší než plno pluginů, bohužel to je jen malá část, konkrétně kaledář a home. Jinak žádná výhoda. U mě to jistí TodayAgenda a na velý kalendář mám SBSH...
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests