T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Přemýšlím, že bych si možná ke klasické Omnii pořídíl i T*Omnii. Mám však pár otázek:
1. Má T*Omnia integrovaný stylus?
2. Dokáže pracovat v Evpropské GSM?
3. Má procesor na taktu 624 nebo 806 MHz?
4. Má Samsung konektor a nebo nějaký hybrid USB?
5. Existuje EN ROM?
A poslední otázka, jaké jsou možnosti na sehnání v ČR?
1. Má T*Omnia integrovaný stylus?
2. Dokáže pracovat v Evpropské GSM?
3. Má procesor na taktu 624 nebo 806 MHz?
4. Má Samsung konektor a nebo nějaký hybrid USB?
5. Existuje EN ROM?
A poslední otázka, jaké jsou možnosti na sehnání v ČR?
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
V ČR ani jinde v Evropě to nemáš šanci sehnat, ten telefon je exkluzivně určený jen pro asijský trh. Možná půjde sehnat na e-bayi, ale s tou ENG ROM bych si nebyl tak úplně jistý. Procesor dokáže pracovat až na 806 MHz, ale kvůli úspoře energie tam jsou i nižší kmitočty, na které se přepíná při nižší zátěži.
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Díky za odpověď.
Asi musím přehodnotit svůj názor na E-bay - bohužel tam není úplně vše k sehnání...
Kažopádně stále ještě budu hledat...
Asi musím přehodnotit svůj názor na E-bay - bohužel tam není úplně vše k sehnání...
Kažopádně stále ještě budu hledat...
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Stejně mám takový dojem, že T*Omnia není GSM, takže by ti byla tak akorát čistě na hraní.
-
Sir Andrew
- smartstar

- Posts: 915
- Joined: Mon Jun 27, 2005 9:11
- Zařízení: Lumia 925
- Location: Praha (+ Uherský Brod)
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Dle pdadb.net je i pro GSM:
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1561
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1562
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1561
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1562
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Hm...zajímavý...stejně je asi prakticky nemožný ji sehnat.
- koumes
- moderátor

- Posts: 2027
- Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
- Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
- Location: Praha
- Contact:
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
NJN,se pozná znalec "mucea"
Zůstaň u hifona a nojek a do WM se nemontuj.
SRY za OT.
SRY za OT.
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
T*Omnia je originál. Anycall za 2k je čínský padělek, takže o ten opravdu nikdo nestojí, tady nejde o vzhled, ale o hardware.
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Tak ono to vždy bude Anycall (pro ten to samsung vyrábí, je to i na fotkách na pdadb), jen ta cena je podezřele nízká...
-
IkE Blaster
- smartmaniak

- Posts: 2379
- Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
- Zařízení:
- Location: Písek
- Contact:
T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek
Odkud si myslíš, že je HTC? Je z Taiwanu...
Jinak většina těhle elektronik je Asie, vlastně kromě HP nevím o ničem, co by se vyrábělo jinde. A má WM. Možná existuje nějaká napodoběnina, ale toto je originál
Jinak většina těhle elektronik je Asie, vlastně kromě HP nevím o ničem, co by se vyrábělo jinde. A má WM. Možná existuje nějaká napodoběnina, ale toto je originál
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



