T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Post Reply
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Wed Jan 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by yaqwsx »

Přemýšlím, že bych si možná ke klasické Omnii pořídíl i T*Omnii. Mám však pár otázek:
1. Má T*Omnia integrovaný stylus?
2. Dokáže pracovat v Evpropské GSM?
3. Má procesor na taktu 624 nebo 806 MHz?
4. Má Samsung konektor a nebo nějaký hybrid USB?
5. Existuje EN ROM?

A poslední otázka, jaké jsou možnosti na sehnání v ČR?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by Jiří Hrma »

V ČR ani jinde v Evropě to nemáš šanci sehnat, ten telefon je exkluzivně určený jen pro asijský trh. Možná půjde sehnat na e-bayi, ale s tou ENG ROM bych si nebyl tak úplně jistý. Procesor dokáže pracovat až na 806 MHz, ale kvůli úspoře energie tam jsou i nižší kmitočty, na které se přepíná při nižší zátěži.
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Wed Jan 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by yaqwsx »

Díky za odpověď.
Asi musím přehodnotit svůj názor na E-bay - bohužel tam není úplně vše k sehnání...
Kažopádně stále ještě budu hledat...
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by ziminix »

Stejně mám takový dojem, že T*Omnia není GSM, takže by ti byla tak akorát čistě na hraní.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Posts: 915
Joined: Mon Jun 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Location: Praha (+ Uherský Brod)

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by Sir Andrew »

ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by ziminix »

Hm...zajímavý...stejně je asi prakticky nemožný ji sehnat.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 419
Joined: Fri Jun 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Location: Bratislava
Contact:

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by pk »

User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by koumes »

NJN,se pozná znalec "mucea" :-D Zůstaň u hifona a nojek a do WM se nemontuj.
SRY za OT.
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by ziminix »

T*Omnia je originál. Anycall za 2k je čínský padělek, takže o ten opravdu nikdo nestojí, tady nejde o vzhled, ale o hardware.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by IkE Blaster »

Tak ono to vždy bude Anycall (pro ten to samsung vyrábí, je to i na fotkách na pdadb), jen ta cena je podezřele nízká...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Post by IkE Blaster »

Odkud si myslíš, že je HTC? Je z Taiwanu...

Jinak většina těhle elektronik je Asie, vlastně kromě HP nevím o ničem, co by se vyrábělo jinde. A má WM. Možná existuje nějaká napodoběnina, ale toto je originál
Post Reply

Return to “Samsung (Omnia)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest