Kamenna predajna v BA

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Kamenna predajna v BA

Post by Putcha »

Zdravim, hladam nejaku kamennu predajnu v Bratislave kde maju D2, kde by som si pri kupe mohol skontrolvat, ci nema nejake vadne pixely. Dakujem
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Kamenna predajna v BA

Post by Aspire »

Co treba http://www.megafoto.sk?

Code: Select all

http://www.megafoto.sk/HTC/t5353-touch-diamond2-topaz-eng
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Kamenna predajna v BA

Post by Putcha »

Ja som si zatial vyhliadol na Talkive. Je to sice internetovy obchod ale s kamennou predajnou. Na stranke maju napisane: "Sme špecializovaná predajňa, ktorá sa venuje predaju mobilných telefónov, GPS navigácie a príslušenstva" takze sa mi zatial celkom pozdava.

Keby ste niekto poznali inu specializovanu kamennu predajnu na PDA tak napiste.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Kamenna predajna v BA

Post by HTCKlorec »

Talkive, autorizovany predajca HTC.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Kamenna predajna v BA

Post by Putcha »

Chcel by som sa este spytat, ci niekto nemate znamosti v talkive.sk, lebo behom poslednych 3 dni D2 zlacnel o 3€ co uz nie je zanedbatelna suma. Ak by takymto trendom klesal ( :-D ) tak som ochotny si pockat na priaznivejsiu cenu. Popr. ak niekto viete ci D2 pojde s cenou v najbliszich dnoch dolu tak dajte vediet.

Dakujem
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Kamenna predajna v BA

Post by HTCKlorec »

Podla mojho nazoru pojde dol este. Vsetci vyckavaju jak supy na mrsinu. Takto to pojde dolu urcte, vzdy je to tak so vsetkym nielen s mobilmi. Pockaj 2 tyzdne az mesiac ak mozes lebo vidim ze Kaiser mas docasne, a potom pozri, uvidis ze sa ceny zmenia.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Kamenna predajna v BA

Post by Putcha »

Hej Hej, Kaiser je sluzobny telefon mojho otca, ale ten to s nim vzdal po 2 dnoch :-D vraj moc zlozite.
Ale ide o to ze mam zakazane instalovat vlastne veci a a samozrejme hardreset, lebo on tam ma nejake sluzobne veci vcetne navigacie, cize spustam programy len co mam este zo stareho telefonu nainstalovane na karte a vyuzivam to viacmenej len ako prehravac hudby a PIM...
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Kamenna predajna v BA

Post by HTCKlorec »

Hahahahaha, pripomenul si mi mojho tatka -> na Windowsoch vyskoci okno a jedine co sa da stlacit je krizik alebo velke OK... A on sa ma spyta co ma stlacit :-D Inak ale ten Duamond ti vrelo odporucam, mam ho uz takmer mesiac a nema chybu, najlepsie co som drzal v ruke. Niektori ho stale porovnavaju s HDckom, ale mne ide o to ze vo vrecku netaham obrovsku plazmovu obrazovku-> Vyhovuje mi vsetkym, hudba internet Office, a aby som bol uprimny, neni ani najskaredsi, magnet na zvedavcov, ktori si PocketPC predstavuju ako zadubenu skatulku, ktora nema iPhonovske prostredie, a maju ho len ujovia v sakach magajuci po nom palickou v ruke.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Kamenna predajna v BA

Post by Putcha »

D2 mam uz vyhliadnuteho dlhsie. Zatial to vidim tak ze pockam do konca skuskoveho (aj tak by ma to len rozptylovalo :-D) a potom by som kupil.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest