Landscape mode

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

Mám takový nápad, doma má mamka omnii a v ní je v nastavení->systím->funkce pohybové čidlo a tam je právě automatické natáčení displeje a podobné. Nešlo by to z té ROM nějak vytáhnout nebo upravit podle registrů z Omni do Diamonda 2?
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Landscape mode

Post by ziminix »

Ne. A programy jako Gyrator či Gsen už zkoušel?
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

jo zkoušel je to v klidu ale nefunguje to v touch flo3d prostředí ... nevím jak toho docílit ... někde jsem tu něco našel na to otáčení v touch flo ale trvalo to strašně dlouho než se to otočilo ...:/
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 158
Joined: Mon Nov 24, 2008 7:50

Landscape mode

Post by roxtedy »

HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Landscape mode

Post by HTCKlorec »

Vrele odporucam pack od kolegu nado mnou. Funguje 100 percentne a perfektne, ziadne spomaleni + ine moznosti (vypnut novy start, notif. bar atd.)
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

Právě tyhle tweaky s tim startem a pod to jsem měl ale to touchFlo z s tim jsem si nevěděl rady ... a je normální že mám v TF3D prodlevu cca 6 vteřin než se mi to otočí to Landscape modu?
A taky mám problémy s aktivovanou nabídkou programy v TF3D :( samé potíže :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Landscape mode

Post by htcjirka »

To je dost velka prodleva na Touch HD a nyni i na Xperii nove TF3D ve verzi 2 otoceni behem 1 vteriny na vlastni uvarene rom.
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

Hmm tak já teda potom nevím co s tím .. asi to nechám tak bez otáčení ... klasicky. ..v TF3d mě to tak ani nevadí ...ale vrtá mi to hlavou proč se to otáčí s takovou prodlevou ... jinak TF3D běží svižně

JO a chtěl jsem se zeptat vím že to nepatří ale možná budeš vědět ... u HTC touc diamond 2 je napsáné v papírech 288MB RAM přitom v zařízení je 183.73 MB a místo 512 MB paměti uložiště je tam 299 MB..
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Landscape mode

Post by HTCKlorec »

Storage pamat: 512 tam nemas preto, lebo tych 200 neviem kolko zabera ROMka (Windows mobile+TF3D+programy) co si tam mal uz ked si 1. krat spustil telefon.

RAM: Napodobne, RAMka je vzdy zaberana niecim inym.

To mas ako s USB klucom. Kupis si 8 gigabajtovy a ked dojdes domov zistis ze jeho skut. kapacita je cca 7.1GB
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

a tebe taky tsk dlouho trva nez se ti touchflo otoci do landscape na diamondu 2 podle toho tweaku vyse na co si mi poslal odkaz?
Jinak dekuju za odpovedi...
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Landscape mode

Post by HTCKlorec »

Co je pre teba dlho? Mne to trva tak max sekundu a pol.
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

Mě to trvá tak skoro 6 vteřin než si mi TF3D překlopí do landscape.
Ale na Smartwiki jsem viděl tweak zrychlení touch TF3D ->
a) Pro zrychlení TouchFLO 3D (na úkor volné paměti RAM) jděte v registrech na adresu HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Storagemanager\Fatfs, a změňte hodnotu u položky Cachesize z původních 16384 na 32768.
Koukám do toho .. ale místo hodnot 16384 tam mám 0.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Landscape mode

Post by HTCKlorec »

Wow-rychlo uprav, problem bude tam.
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

a máš tam u toho registru nastavené binary(asi těžko) decimal nebo hexadecimal?nechcu nic podělat..dík
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Landscape mode

Post by ziminix »

Nech tam to, co tam bylo, to bude nejjednodušší.
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

Ja uz fakt nevim co upravil jsem to na tech 32768 pak soft reset , enable manila landscape , pak soft reset ... a porad to trva dost dlouho nez se to otoci nemuze to byt jeste nejakou odezvou g senzoru?
piszkot
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Sat May 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Location: Trinec
Contact:

Landscape mode

Post by piszkot »

UZ VSE VYŘEŠENO.Tak jsem si říkal jestli na tu rychlost u přední obrazovky nemá něco vliv třeba strašně moc poznámek v kalendáři.Měl jsem tam totiž nainstalované svátky po celý rok.Odstranil jsem to a hurá otáčí se to Tak jak jsem chtěl:)Takže vyřešeno..
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 370
Joined: Sun May 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Landscape mode

Post by HTCKlorec »

Gratulujem, ale aj tak sa ti to zrychlenie, oplati, pouzivam to tiez.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest