Česká verze HTC Touch Diamond2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Česká verze HTC Touch Diamond2

Post by Jiří Hrma »

Dnes se ke mě dostala informace o předpokládané dostupnosti kompletně lokalizované verze komunikátoru HTC Touch Diamond2. Ten by se měl v češtině na našem trhu objevit během následujících 14 dnů (pokud vše půjde podle plánu). Pokud by se objevily nějaké nečekané komplikace, může se uvedení ještě zhruba o jeden měsíc posunout, ale snad se tak nestane :-)

Jakmile budu mít nějaký přesnější termín nebo nové informace, doplním je do tohoto tématu.
brutulus
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Thu May 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

Česká verze HTC Touch Diamond2

Post by brutulus »

Mám českou verzi od O2. Nikdy jsem neměl telefon s dot. ovládáním a s Windows mobile. Měl jsem Nokii N95 8 GB.
Prvním deset minut byl pro mě šok a uvažoval jsem, že telefon vyhodím z okna. Pak jsem si naštěstí trochu na to ovládání zvykl. Největší problém byl, když chci něco posunout tak se mi místo toho něco otevře. V kontaktech, když zavřu kartu tak to vždycky skočí na začátek abecedy, což je někdy frustrující. Víc jsem toho nestihl vyzkoušet.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest