Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
-
Aspire
- častý přispěvatel

- Posts: 183
- Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
- Zařízení: HTC Touch Diamond 2
- Location: Praha
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Jirka na http://smartwiki.cz popsal nekolik moznosti, jak si pohrat s registry. Pamatuji si, ze u HD slo i zdokonalit vlastnosti fotaku a podobne veci. Slo by to i u D2?
-
jjiirrii
- častý přispěvatel

- Posts: 192
- Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
- Zařízení: iPhone 6S Plus
- Location: Havířov
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Podívej se zde: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33263 (Panoramatické fotky až s rozlišením 7 MPix)
-
Aspire
- častý přispěvatel

- Posts: 183
- Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
- Zařízení: HTC Touch Diamond 2
- Location: Praha
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
Me tema se jmenovalo "Uprava registru", tecka. Fotoaparat je jen jedna vec. Co to ostatni?
- Bruca
- častý přispěvatel

- Posts: 257
- Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
- Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
- Location: Zlín
Uprava registru - vylepšení fotoaparátu
můžeš to zkusit, tecka.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest