Uprava registru - vylepšení fotoaparátu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Uprava registru - vylepšení fotoaparátu

Post by Aspire »

Jirka na http://smartwiki.cz popsal nekolik moznosti, jak si pohrat s registry. Pamatuji si, ze u HD slo i zdokonalit vlastnosti fotaku a podobne veci. Slo by to i u D2?
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Havířov

Uprava registru - vylepšení fotoaparátu

Post by jjiirrii »

Podívej se zde: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33263 (Panoramatické fotky až s rozlišením 7 MPix)
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Uprava registru - vylepšení fotoaparátu

Post by Aspire »

Me tema se jmenovalo "Uprava registru", tecka. Fotoaparat je jen jedna vec. Co to ostatni?
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

Uprava registru - vylepšení fotoaparátu

Post by Bruca »

můžeš to zkusit, tecka.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest