Transcriber na Omnii
Posted: Tue Oct 21, 2008 20:22
Chtěl bych se zeptat někoho, kdo Omnii už má, zda-li díky lokalizaci Microsoftu Transcriber rozpoznává i české znaky.
Děkuji za odpověď
Děkuji za odpověď
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/