Page 1 of 1

Transcriber na Omnii

Posted: Tue Oct 21, 2008 20:22
by yaqwsx
Chtěl bych se zeptat někoho, kdo Omnii už má, zda-li díky lokalizaci Microsoftu Transcriber rozpoznává i české znaky.
Děkuji za odpověď

Posted: Sat Nov 01, 2008 13:16
by yaqwsx
Už jsem zjistil, že Omnia nemá v základu Transcriber nainstalovaný, takže nic, no

Posted: Sat Nov 01, 2008 16:27
by IkE Blaster