Page 1 of 1
HTC Touch Cruise a problem s radiem
Posted: Tue Sep 23, 2008 7:53
by pdatomas
Obracim se na odborniky, mam problem s radiem verze 1.58.25.14
znicehonic napr behem hovoru vypne a restartuje zarizeni. Nevim kde je problem. Prosim poradte kde sehnat novejsi verzi a jak ji nainstalovat do zarizeni. ztrati se pritom zaruka?
Diky za rady
Posted: Wed Sep 24, 2008 7:24
by pdatomas
tak Vam teda pekne dekuju, jsem netusil, ze se nenajde nikdo kdo by poradil
Posted: Wed Sep 24, 2008 8:58
by Jiří Hrma
když se tady budeš rozčilovat, tak ti tím méně někdo poradí. To, že si ke svému příspěvku do 24 hodin nedostal odpověď, ještě neznamená, že tady budeš křičet.
Kdyby si použil třeba tlačítko Hledat, tak najdeš třeba
tuhle diskuzi o ROMkách pro Cruise.
Posted: Thu Sep 25, 2008 7:48
by pdatomas
Mily Jirko,
nemam nic proti tomu co rikas, jsem novacek a tak se jeste orientuju.
Nicene napr Iphone vs HTC se tu neustale probira, hadky, rozcilovani a urazky, neustale, a na 10 stranek a vic.
Kdyz ma nekdo konkretni problem, tak se na nej vsichni vyprdnou. Kam jinam uz se obratit, nez na konkretni web, diskuzi, kde jsou zkusenejsi?
Posted: Thu Sep 25, 2008 7:58
by pdatomas
A mimochodem, to nebylo rozcilovani ,a le povzdech.