Obracim se na odborniky, mam problem s radiem verze 1.58.25.14
znicehonic napr behem hovoru vypne a restartuje zarizeni. Nevim kde je problem. Prosim poradte kde sehnat novejsi verzi a jak ji nainstalovat do zarizeni. ztrati se pritom zaruka?
Diky za rady
HTC Touch Cruise a problem s radiem
když se tady budeš rozčilovat, tak ti tím méně někdo poradí. To, že si ke svému příspěvku do 24 hodin nedostal odpověď, ještě neznamená, že tady budeš křičet.
Kdyby si použil třeba tlačítko Hledat, tak najdeš třeba tuhle diskuzi o ROMkách pro Cruise.
Kdyby si použil třeba tlačítko Hledat, tak najdeš třeba tuhle diskuzi o ROMkách pro Cruise.
-
pdatomas
- přispěvatel

- Posts: 78
- Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
- Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
- Location: Cheb
Mily Jirko,
nemam nic proti tomu co rikas, jsem novacek a tak se jeste orientuju.
Nicene napr Iphone vs HTC se tu neustale probira, hadky, rozcilovani a urazky, neustale, a na 10 stranek a vic.
Kdyz ma nekdo konkretni problem, tak se na nej vsichni vyprdnou. Kam jinam uz se obratit, nez na konkretni web, diskuzi, kde jsou zkusenejsi?
nemam nic proti tomu co rikas, jsem novacek a tak se jeste orientuju.
Nicene napr Iphone vs HTC se tu neustale probira, hadky, rozcilovani a urazky, neustale, a na 10 stranek a vic.
Kdyz ma nekdo konkretni problem, tak se na nej vsichni vyprdnou. Kam jinam uz se obratit, nez na konkretni web, diskuzi, kde jsou zkusenejsi?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
