VGA temy pre spb mobile shell
Posted: Mon Sep 15, 2008 11:01
tak pouzil som uz aj tlacitko HLEDAT,ale aj tak som tu nic nenasiel,takze sa obraciam na vas.
hladam temy pre program spb mobile shell na VGA rozlisenie,lebo ako som pozeral na jednom fore,tak su tam len na QVGA...
thx!
hladam temy pre program spb mobile shell na VGA rozlisenie,lebo ako som pozeral na jednom fore,tak su tam len na QVGA...
thx!