VGA temy pre spb mobile shell

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Posts: 616
Joined: Sun Aug 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Location: Košice

VGA temy pre spb mobile shell

Post by matelkoxxl »

tak pouzil som uz aj tlacitko HLEDAT,ale aj tak som tu nic nenasiel,takze sa obraciam na vas.
hladam temy pre program spb mobile shell na VGA rozlisenie,lebo ako som pozeral na jednom fore,tak su tam len na QVGA...
thx! :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Mrkni na následující odkazy, určitě jich tam několik ve VGA najdeš, pro stažení z druhého odkazu je vyžadována registrace.
http://mobileshell.ppc-theme.com/index.html
http://www.actualitemobile.com/forum/in ... 654.0.html
a jeden přímý link http://www.4shared.com/file/58621294/eb ... a_VGA.html
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest