Jak zrušit odpojení GPRS stiskem červeného sluchátka

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Post Reply
glogloman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Wed Aug 17, 2005 21:24
Zařízení: MDA Vario
Location: České Budějovice
Contact:

Jak zrušit odpojení GPRS stiskem červeného sluchátka

Post by glogloman »

Prosím o radu, jak zrušit aby se po stisku červeného slucháta, kterým právěže dlouhým stiskem taky zamykám klávesnici, neodpojilo GPRS.. Mám Orange SPV C550 Win 2003 for QVGA.. Částečně jsem to již vyřešil prográmkem Automatic Lock (nedávno v bleskovce), ale někdy se mi pořád stává, že při položení hovoru nebo nechtěném stisku č.sluch. se GPRS odpojí.. Díkes MOC!!!
stary_pes
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Thu Jun 30, 2005 10:05
Location: Bratislava, Slovakia
Contact:

Post by stary_pes »

No, jedna moznost by tu bola, aj ked to je trosku na dlhe lakte. Musel by si do C550 nahrat rom z SDA II (co je taky isty hurricane). V nej to ide. Inac si bude musiet postacit s podrzanim domceka...
glogloman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Wed Aug 17, 2005 21:24
Zařízení: MDA Vario
Location: České Budějovice
Contact:

Post by glogloman »

ROMku t T-Mobile SDA II už v Orange SPV C550 mám (hlavně kvůli češtině..), ale pořád se to odpojovalo po stisku červ. sluchátka.. Tak sem to vyřešil prográmkem Automatic Keylock, kterej je ke stažení tady na SmartManii..;) Nastavil sem si to tak že po 10s na Homescreenu se mi autpmaticky zamknou tlačítka.. a navíc mám pěknej spořič s hodinama apod..:)
Post Reply

Return to “Tweaky a návody”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests